Ув'язнені СІЗО на Закарпатті не могли віддати голос за мажоритарника

21.07.2019 16:24 45 0
Ув'язнені СІЗО на Закарпатті не могли віддати голос за мажоритарника

Близько 215 осіб не отримали бюлетень для голосування в одномандатному виборчому окрузі.

В день парламентських виборів в Ужгородському СІЗО на спеціальній виборчій дільниці №000001 в Ужгороді, утвореій на тимчасовій основі в "Закарпатській установі виконання покарань №9", з 295 виборців приблизно 215 не отримали бюлетень для голосування в одномандатному виборчому окрузі №68 (центр – Ужгород), пише "Сегодня." Зазначається, що про ситуацію повідомили представнику Опори. Як пояснила голова ДВК Світлана Куртаніч, в списку є 287 виборців, що знаходяться зараз в СІЗО. З них тільки 72 отримали по два бюлетені, оскільки їх місце проживання – в межах округу. Таке роз'яснення, за словами керівниці ДВК, їм надали в окружній виборчій комісії №.68. Решта людей в СІЗО проголосували тільки за партійні списки.
"За словами начальника відділу Державного реєстру виборців Ужгородської міської ради Григорія Жиркова, для людей, які голосують на спеціальній виборчій дільниці в СІЗО, в списку виборців не робиться відмітка про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси", - йденься у повідомленні.
Також видання зазначає, що Центральна виборча комісія не надала офіційного роз'яснення щодо особливостей питання голосування на спеціальних виборчих дільницях. Нагадуємо, На найвіддаленішій дільниці Мукачева проголосували вже понад 30% виборців (ФОТО) Читайте також: Битва за мандат: Закарпатці активно йдуть на парламентські вибори (ВІДЕО)
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...