Усі порушення фіксуватимуться на відеокамеру: у Мінінфраструктури розповіли про новації на дорогах

26.12.2021 13:59 889 0
Усі порушення фіксуватимуться на відеокамеру: у Мінінфраструктури розповіли про новації на дорогах

З січня 2022 року кожен інспектор отримає відеокамеру, за допомогою якої зможе фіксувати порушення.

 

У 2022 році на дорогах України працюватимуть до 100 автоматичних станцій габаритно-вагового контролю (Weigh-in-Motion, WiM). При цьому з січня наступного року кожен інспектор отримає відеокамеру, за допомогою якої зможе фіксувати порушення.

Про це в ефірі телеканалу " Дом" повідомив заступник міністра інфраструктури України Мустафа Найєм.

Він зазначив, що після запуску системи габаритно-вагового контролю перевізники почали їздити акуратніше, а кількість перевантажень на дорогах впала на 90%.

"Це гарний показник. Зрозуміло, ці станції працюють не по всій країні. Їх зараз збудовано 78, а 50 станцій — уже готові до експлуатації. Наступного року ми матимемо до 100 станцій", — сказав заступник міністра.

За його словами, цієї кількості достатньо, щоб закрити основні траси. При цьому Наєм зазначив, що всі порушення фіксуватимуться на відеокамери, які кожен інспектор матиме, починаючи з 1 січня.

Також у Мінінфраструктури планують реалізувати окремий проєкт зі встановлення вагів повільного зважування на під'їздах до портів.

Слід також зазначити, зо з 1 жовтня в Україні набував чинності новий закон, що передбачає штрафи за перевантаження габаритно-вагового транспорту, нарахування яких здійснюватиметься автоматично. Відповідно до закону, сума штрафів коливатиметься від 8500 до 51 000 гривень.

У листопаді під час форуму "Україна 30. Безпечна громада" заступник міністра інфраструктури Мустафа Найєм заявив, що приватні порти відмовляються встановлювати комплекси габаритно-вагового контролю на своїй території, тому Мінінфраструктури планує облаштувати такі комплекси на під'їздах до всіх портів.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...