Уродженець Берегова може стати новим послом Угорщини в Україні

05.09.2018 10:07 27 0
Уродженець Берегова може стати новим послом Угорщини в Україні
Ним має стати один із найвищих за рангом угорських дипломатів, державний секретар МЗС Іштван Ійдярто. Про це йдеться у статті «Європейської правди». Ійдярто, чия сьогоднішня посада є аналогом заступника міністра в Україні, відповідає в угорському МЗС за культурну дипломатію. Іштван Ійдярто родом із Закарпаття. Він народився у Берегові у 1963 році. Ще за радянських часів переїхав до Будапешта. В Ійдярто за плечима – роки роботи у Москві. У 2010-2014 роках він працював послом у Росії. Раніше РФ теж входила до його зони відповідальності. Для призначення нового посла Україна повинна погодити його кандидатуру, однак з цим у Ійдярто виникли проблеми. Ще влітку один із співрозмовників «Європейської правди» скаржився, що Україна затягує з погодженням нового посланця Будапешта.
У такої затримки було декілька причин. По-перше, проблеми у відносинах України та Угорщини не підштовхували українське МЗС діяти якнайшвидше… По-друге, у запиті з Будапешта виявилася помилка, яка образила українських дипломатів. Угорці передали нам документи, де записали місто його народження на угорський манер «Берегсас» та «Beregszász», — йдеться у статті.
Втім, як стверджують джерела «ЄвроПравди», Київ все ж дасть агреман на призначення Іштвана Ійдярто новим послом. Нагадаємо, Поліція Ужгорода розпочала слідство за фактом загорання авто
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...