Уряд готовий до перемовин з європейськими країнами, які офіційно запросять українців на роботу

29.04.2020 20:32 56 0
Уряд готовий до перемовин з європейськими країнами, які офіційно запросять українців на роботу
Про це повідомив прем’єр-міністр України Шмигаль Д.А  під час зустрічі з послом Європейського Союзу в Україні Мааті Маасікасом та тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін.
"Важливою передумовою є легальне працевлаштування строком від 3 місяців із дотриманням усіх соціальних гарантій та належних умов праці українців. Координацію цієї роботи буде здійснювати урядовий офіс з питань європейської та євроатлантичної інтеграції."
Станом на зараз Уряд не отримував офіційних звернень від іншіх країн, окрім Фінляндії. Нагадуємо: У Чехії надзвичайний стан буде продовжено до 17 травня, у зв'язку зі спалахом коронавіруса. https://pershij.com.ua/u-chekhii-parlament-prodovzhyv-rezhym-nadzvychainoho-stanu-do-17-travnia/ Читайте також: Усе, що потрібно знати про карантинні нововведення щодо ЄСВ https://pershij.com.ua/podatkivtsi-roz-iasnyly-khto-i-na-iakyi-period-zvilnenyi-vid-narakhuvannia-ta-obchyslennia-iesv/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...