Уповноважений Угорщини по Закарпаттю не зрозумів обурення щодо свого призначення

05.08.2018 14:45 25 0
Уповноважений Угорщини по Закарпаттю не зрозумів обурення щодо свого призначення
Про це пише проурядове видання Magyar Idők, передає "ЄП". Як відомо, МЗС України зажадало пояснень від Будапешта у зв'язку з його рішенням створити посаду урядового уповноваженого, відповідального за розвиток Закарпатської області. Київ обурений новою назвою, яка нібито сприймається як втручання у внутрішні справи, оскільки "до компетенції уповноваженого віднесено частину суверенної території України". Зазначається, що якщо Угорщина не надасть необхідних роз'яснень стосовно нової посади, Україна готова реагувати жорстко, у тому числі – заборонити в'їзд посадовцю, заявили в Києві. Сам Грежа спростував лише потенційні наміри Будапешта культивувати сепаратизм в області.
"Жодні сепаратистські наміри не приховуються на задньому плані, метою є лише підтримка людей, які проживають у Закарпатті, незалежно від національності. Багаторічна діяльність колишнього урядового комісара щодо Закарпаття, яка велася від його імені, виявилась доброю волею. Дискусії тривали не тільки з закарпатськими лідерами, але й з київськими політиками, і якщо ми подивимося на результати, всі виграли. Це те, що ми хочемо продовжувати, а не провокувати", - сказав державний міністр.
Нагадаємо, як повідомлялося раніше, Угорщина створила посаду урядового уповноваженого, відповідального за розвиток Закарпатської області Читайте також: Закарпатці знову можуть возити свинину з сусідньої Угорщини
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...