Уповноважені урядів України та Угорщини оглянули водогосподарські об’єкти на Ужі, Латориці та Ріці (ФОТО)

20.06.2018 08:40 44 0
Уповноважені урядів України та Угорщини оглянули водогосподарські об’єкти на Ужі, Латориці та Ріці (ФОТО)
У межах виконання двосторонньої українсько-угорської Міжурядової Угоди з питань водного господарства на прикордонних водах протягом 12 – 14 червня 2018 року на території України відбулася планова зустріч заступників Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах. Про це повідомляє "Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса".
В рамках зустрічі було підготовлено проект протоколу ХХІІ наради Уповноважених Урядів Сторін, яку планується провести у вересні 2018 року, проведено огляд водогосподарських споруд на українській території, а також обговорено актуальні питання співробітництва на прикордонних водах. Під час огляду зокрема було оглянуто водогосподарські об’єкти басейнів річок Уж, Латориця та Ріка.
"Фахівці обговорили наслідки зимнього та весняного паводків, а також затоплень внутрішніми водами на території обох сторін. Відзначили про необхідність якнайшвидшої реконструкції на українській території лівобережної лінії захисту р. Тиса між смт. Вилок і смт. Королево, правобережної дамби р. Тиса на ділянці Вари-Бадалово, а також будівництва запланованих з обох сторін протипаводкових польдерів і гірських ємностей", - йдеться у повідомленні.
При підготовці проекту протоколу наради Уповноважених, Сторони акцентували увагу на питаннях діяльності в галузі протипаводкового захисту і захисту від внутрішніх вод на прикордонних водах, гідрометеорології і водних ресурсів, охорони якості прикордонних вод, а також поводження з твердими побутовими відходами в басейні Верхньої Тиси. Відзначили потребу у підготовці плану управління заплавними територіями для ділянки р. Тиса спільного інтересу, проведення додаткових геодезичних вишукувань меліоративних каналів, а також дослідили можливості управління водними ресурсами на прикордонних системах в засушливі періоди, про що підготовлено відповідний оновлений Порядок співробітництва. За підсумками зустрічі був підготовлений та підписаний відповідний протокол. Нагадаємо, як повідомлялося раніше, у Мукачеві споглядали неймовірний контраст під час заходу сонця (ФОТО). Читайте також: Водоспад “Крутило” – одна з принад Закарпатського краю (ФОТО).

Теги: Тиса
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...