Унікальну операцію зробили в Ужгороді пацієнтці з діагнозом епілепсія

03.10.2020 21:38 1729 0
Унікальну операцію зробили в Ужгороді пацієнтці з діагнозом епілепсія

В Ужгороді провели унікальну операцію пацієнтці із діагнозом епілепсія. Таке хірургічне втручання дає людям надію на здорове та безтурботне життя.

Епілепсія вважається одним із найпоширеніших хронічних неврологічних захворювань людини. Це хронічний розлад мозкової діяльності, для якого характерні напади, що повторюються у вигляді короткочасних мимовільних судом, які можуть призвести до травмування. Втім, за словами лікаря 20% людей, які мають епілепсію є не чутливими до препаратів, тобто ліки на них не діють – це може інвалідизувати хворого, і саме у таких випадках потрібне хірургічне лікування. . Нейрохірург Юрій Чомоляк каже - на сьогоднішній день мають найсучасніше обладнання, що дає змогу успішно здійснити операцію із позитивними наслідками для пацієнта. Сама операція триває кілька годин, під час неї лікарі уважно стежать за станом пацієнта та роблять усе можливо, щоб вона пройшла успішно.

ДЖЕРЕЛО

  Читайте також: Медикам обіцяли виплатити доплати до кінця вересня, але, кажуть, за перший тиждень жовтня точно виплатять https://pershij.com.ua/polovyna-medykiv-vzhe-otrymala-doplaty-maksym-stepanov/   Будьте в курсі зПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram
Теги: Медицина
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...