“Улюблені” автомобілі викрадачів в Україні

13.08.2018 22:07 27 0
“Улюблені” автомобілі викрадачів в Україні
В Україні викрадають по 15 автомобілів на добу. Дешеві авто крадуть з метою подальшого розбору на запчастини, дорогі – на замовлення. У поліції озвучили список автомобільних марок, які найчастіше викрадають в Україні,- розповідає портал politeka. Перше місце у радянських ВАЗів. В середньому злочинці крадуть по 2-3 ВАЗи за день.
 “Аналіз показав, що місцями скоєння незаконного заволодіння автотранспортом у більшості випадків є стихійні автостоянки і вулиці міст з розвиненою інфраструктурою. Найбільше число викрадень відбувається у столиці та обласних центрах”, – каже перший заступник начальника департаменту карного розшуку Нацполіціі, полковник Сергій Прудченко.
угон
За словами правоохоронців, головною причиною великої популярності ВАЗів серед викрадачів є попит на запчастини для цих авто, бо на українському ринку дефіцит.
“У минулі роки запчастини надходили в Україну з Росії, тепер з цим виникли складнощі через зниження торгівлі. Також багато моделей ВАЗів вже не виробляються, відповідно, і знайти запчастини для них теж проблема. Іномарки викрадають на замовлення. Це стосується автомобілів марок Toyota i Mercedes”, – сказали в поліції. Автомобілі престижних марок після викрадення кілька днів ставлять відстоюватися десь у затишному місці. Це роблять для того, щоб зрозуміти, чи обладнане авто системою супутникового стеження і чи будуть його посилено шукати.
За сім місяців цього року слідчі розкрили тільки 39% від загального числа таких злочинів.

Теги: Поліція
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...