Українська тенісистка пройшла тест на поліграфі, щоби довести свою невинуватість

05.08.2021 17:25 577 0
Українська тенісистка пройшла тест на поліграфі, щоби довести свою невинуватість

Всесвітня федерація тенісу виклала в мережі, для загального огляду, повний текст протоколу рішення міжнародного незалежного трибуналу по звинуваченню Ястремської Даяни в застосуванні допінгу, в якому зазначено, що вона пройшла тестування на детекторі, довівши свою невинуватість.

В документі зазначається, що спортсменка була знову допущена до змагань, основою цього рішення став результат тестування на поліграфі, котрий з вірогідністю в дев'яносто дев'ять відсотків довів невинуватість нашої спортсменки, повністю відкинувши наявність злих намірів в її діях.

Дорога до істини через поліграф, деталі скандальної події

Шлях до істини був звивистий та тяжкий, в результаті вольового рішення, він скінчився на поліграфі, котрий кардинально змінив відношення трибуналу до цієї справи. Звинувачення зняті, але, виключно, після того, як суддям було надано переконливі пояснення причин та можливостей потрапляння в організм тенісистки допінгу. Як повідомили новини Мета спорт, даючи показання, Ястремська, ні в якому разі, не заперечувала присутності забороненого препарату в своїх аналізах, єдиним можливим джерелом потрапляння местеролона в організм, вона назвала свій фізичний контакт з молодим чоловіком, який відбувся в ніч з двадцять третього на двадцять четверте листопада дві тисячі двадцятого року. А от молодик, дійсно, приймав цей препарат в лікувальних цілях, про що, Даяна, звичайно ж, не могла знати. З метою вияснити істину, слідством було заслухано свідчення, як самої спортсменки, так і її бойфренда, в якості свідка. Співставивши та проаналізувавши їх, трибунал отримав підтвердження того факту, що вони разом провели ніч та ранок наступного дня, якраз напередодні здавання тенісисткою аналізів на допінг контроль. А поліграф підтвердив правдивість показань спортсменки та її обранця. Звинувачень більше немає, Даяна має чисте сумління, тепер їй потрібно сконцентрувати всі свої зусилля, щоб успішно наздогнати згаяне у спорті.


 

Читайте також:

Теги: Спорт
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...