Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Українцям повідомили про нові правила перетину кордону

Все буде "по-новому" вже через кілька тижнів

Мова йде про перетин кордону з Польшею. Українські водії не зовсім розуміють доцільність нововведень, оскільки “гальмують” якраз поляки.

На митних пунктах пропуску на українсько-польському кордоні збираються змінити схему перетину кордону автомобілістами, які їдуть до сусідньої країни.

Зміни покликані знизити можливість конфліктів між водіями, які через бюрократичні процедури на кордоні часто сваряться між собою в чергах, повідомляє Автотема.

Процедуру для українських водіїв запропонував змінити губернатор Львівщини Маркіян Мальський.

У своєму Facebook чиновник повідомив, що за кілька тижнів він збирається провести деякі зміни в перетині кордону для подорожуючих на автотранспорті.

Він зазначив, що незабаром громадянам не потрібно буде що виходить з авто для перевірки, тому що паспорти у водіїв і пасажирів будуть “забирати” прикордонники і митники безпосередньо в автомобілі, а українцям буде дозволено залишитися в машині.

Однак в коментарях користувачі відзначили, що найчастіше саме польська сторона уповільнює рух українців, на відміну від наших правоохоронців, які навпаки, дуже швидко пропускають машини.

Все затримки в перетині кордону полягають в роботі польської сторони, які іноді тримають чергу по 1 авто на годину, прокоментували роботу “нерозторопних сусідів” українці.

Також коментатори зазначили, що норма в 1600 автомобілів на добу для митного поста, яку неможливо перевищити, змушує наших сусідів оформляти один автомобіль в 5-10 хвилин.

Нагадуємо, Знову пожежа: горів деревообробний цех (ФОТО)

Читайте також: “Євробляхи”: останнє попередження

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


Публікації рубрики "OpenData/Відкриті дані"  є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора або джерела інформації, як от: інтернет видання, друкованого засобу масової інформації, спільноти в соціальних мережах. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Точка зору редакції «Перший.com.ua» може не збігатися з точкою зору автора або джерела інформації. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія.

6
Залишити коментар

avatar
Паша
Гість
Паша

Але коли їхати з Польщі то навпаки поляки пускають а українські тормозять

Вася
Гість
Вася

На укр стояли 3год і ніхто не міг пояснити чому стоїмо поляки30хв

Галина
Гість
Галина

Потрібно відмінити одну добу перебування за кордоном.Для чиєї кишені то є зручно.?Придумайте щоб українцям було зручно а не витратно.Збільшіть на три доби перебування на Україні.

Анастасія
Гість
Анастасія

Ліпше зробіть щоб я українка з номерами Італії могла вїхати на Україну а не прирівнюйте нас до євроблях я за дві неділі їду тратити мінімум 3 тис.євро я цим піднімаю економіку і зробіть петицію онлайн до президента безкоштовною а не за 59 грн

Саша
Гість
Саша

Неправда…. Поляки зазвичай швидко пропускають .. Наші тормозять

Наталія
Гість
Наталія

Громадян Європи повинні в обидві сторони пропускати без черги.


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...