Українці зможуть заощадити: нові тарифи на газ в Україні

24.03.2020 13:23 78 0
Українці зможуть заощадити: нові тарифи на газ в Україні
Про це поінформувала прес-служба «Нафтогазу». Через падіння цін на нафту на світових ринках в Україні різко знизився тариф на блакитне паливо для побутових споживачів. В результаті стрибка цін українці тепер зможуть опалювати будинок і економити на місяць до 300 гривень. Зокрема, тариф на газ для побутових споживачів знизився на 14% і тепер становить 4,3 грн / куб. При цьому в лютому в деяких регіонах тариф коливався в районі 5 гривень за один кубометр. Скільки заплатить сім'я з трьох осіб з урахуванням граничного обсягу споживання: лише плита (29,4 куб.):
  • було: 147 грн;
  • стало: 126,42 грн;
плита і обігрів води (54,9 куб.):
  • було: 274,5 грн;
  • стало: 255,42 грн;
індивідуальне опалення (в районі 400 куб.м):
  • було: 2000 грн;
  • стало: 1720 грн;
Ціна блакитного палива від монополіста «Нафтогаз» складе 3,4 грн / куббез урахування ПДВ, націнки газсбитов і витрат на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами. Також зазначається, що українцям будуть частково компенсувати витрати на комунальні послуги на період карантину через епідемію коронавируса. Таку заяву озвучили в Кабміні.
«Держава візьме на себе часткове відшкодування комунальних послуг, які зростуть у зв'язку з постійним перебуванням людей на самоізоляції дому», - сказав прем'єр-міністр Денис Шмигаль.
За словами прем'єра, міністерства повинні прорахувати суму коштів і визначитися з категоріями громадян, які отримають компенсацію. У той же час він не виключає, що, можливо, все українці зможуть скористатися допомогою Кабміну. Нагадуємо, На Закарпатті оголосили штормове попередження Читайте також: Covid-19 у світі: заборона масових зібрань до 1 червня і високі штрафи
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...