Головна » Життя

Українці зможуть забути про банкомати, НБУ готує круте нововведення

Торговці можуть стати хорошою альтернативою банкоматів

Українцям дозволять знімати готівку в торгово-сервісних мережах. Відповідну постанова вже оприлюднив Нацбанк.

Так, скоро власники карток зможуть отримувати кеш в магазинах, ресторанах, аптеках, на автозаправках і в масі інших місць, де встановлені касові апарати і підключений відповідний сервіс. Про це пише “Страна“.

Зазначимо, що торговці можуть стати хорошою альтернативою банкоматів і банківських відділень. На думку фінансистів, люди будуть знімати гроші і в магазинах.

“Середню суму зняття оцінюю в 500 грн. Комісію за зняття можуть встановити в межах 2% від суми”, – вважає заступник голови правління Forward Bank Андрій Прусов.

Крім того, стримуючим фактором при видачі гривні в магазинах може стати поточний залишок у касі. Але фінансисти очікують активного поширення нової послуги, як тільки НБУ затвердить відповідний документ.

“Послуга буде вигідна рітейлерам, так як дозволить знизити витрати на інкасацію і гроші будут швидше зараховуватися на розрахунковий рахунок. Для клієнтів залишаються відкритими питання сервісу, включаючи інформацію про наявність достатньої суми у касі та необхідності простоювання у загальній черзі”, – додав експерт.

Нагадуємо, В ужгородських маршрутках жінка обкрадає пасажирів (ФОТО)

Читайте також:  Діставайте теплий одяг, в Україну йде похолодання

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


Залишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...