Українці стали кращими на турнірі Арнольда Шварценеггера

24.09.2019 09:49 487 0
Турнір проходив з 20 по 22 вересня у Барселоні. На ньому був присутній сам організатор першості — самий популярний бодібілдер планети, актор та політик Арнольд Шварценеггер. Українці показали відмінну естетику, стан мускулатури та симетрію. Коли справа дійшла до пози вакуум, глядачі стали свідками того, як має виглядати класична статура. Сергій Данилець з України став першим і підняв кубок Чемпіона Європи з Classic Physique 2019 року. В дивізіоні «Фітнес» чинній чемпіонці Ніколетт Сабо довелося спуститися на друге місце, через те, що її заслужено витіснила українка Оксана Оробець. Виступи в цій групі були фантастичними для всіх учасників, -пише ironflex. Бодіфітнес із Запоріжжя Юлія Шикула також виборола золоту медаль та кубок на одному з найпрестижнішіх турнірів Arnold Classic Europe-2019. “Коли оголосили переможця, на мене нахлинули сльози. Це була моя мрія — виграти такий масштабний турнір. І вона здійснилася”, — прокоментувала свою перемогу спортсменка. Юлія Шикула є членом Національної Федерації бодібілдингу, а також тренує майбутніх спортсменів у СК “Імпульс” в Запоріжжі, -передає УНН.   Нагадуємо, Незаконна оцінка авто при розмитненні: адвокат “євробляхерів” забив на сполох Читайте також: “Раді вітати в Україні”: як пункти пропуску зустрічають мандрівників антисанітарією (ВІДЕО)
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram