Головна » Життя

Українці отримають новий вид соціальної допомоги: Кабмін затвердив щорічні виплати

У Кабміні повідомили, хто буде отримувати щорічні виплати від держави

У Кабінеті міністрів України 27 листопада розповіли про затвердження нової соціальної допомоги для двох груп громадян України. Українцям пояснили, які категорії отримають новий вид допомоги.

Виплати від держави будуть нараховуватися сім’ям тих громадян, хто незаконно позбавлений волі, а також звільненим з полону. Раніше ці групи українців отримували лише одноразову виплату, зараз же очікується постійна щорічна соціальна допомога.

В Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій розповіли, що мова йде про виплати людям, які потрапили в полон бандформувань “Л/ДНР” і Російської Федерації. Крім соцдопомоги у Міністерстві обіцяють юридичну підтримку, пакет соціальних послуг та медичну допомогу. Навіть більше, у відомстві взяли на себе навіть відшкодування витрат на зустріч з полоненими родичами для їх сімей.

Рішення про порядок надання соціальних виплат вирішуватиме спеціальна комісія. На нові соціальні виплати можуть розраховувати українські моряки і політичні в’язні Кремля, звільнені цієї осені з полону РФ. Наразі немає уточнень щодо величини допомоги, проте виплати очікуються вже з наступного року.

Джерело

Нагадуємо, У реанімаційному відділенні померла 9-ти річна дівчинка

Читайте також: Відомо, що буде на землях стадіону на Ужгородській в Мукачеві, а також доля ряду будівель у центрі міста (Документи)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


Залишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...