Українським пенсіонерам підвищать пенсії майже на 20 %

27.09.2018 08:44 31 0
Українським пенсіонерам підвищать пенсії майже на 20 %
Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики. У вівторок, 26 вересня, стало відомо, що у наступному році українським пенсіонерам підвищать пенсії майже на 20%. Про це заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева, передає прес-служба відомства. Повідомляється, що зміну розміру пенсій в Україні планують провести у березні наступного року за впровадженою Пенсійною реформою формулою — сумою в 50% зростання рівня інфляції та 50% зростання середніх зарплат за 2018 рік
«Якщо інфляція в цьому році буде 12%, як прогнозують, то в розрахунок береться 6%. Фонд оплати праці виріс за вісім місяців на 25%, тобто в розрахунок береться 12,5%. В сумі це 18,5%. Це означає, що зростання пенсій відбудеться до 20% від розмірів пенсій, які є сьогодні», — пояснив Рева.
При цьому міністр запевнив, що пенсії військовослужбовців з першого січня наступного року зростуть на 25%. Також він уточнив, що це передбачено відповідною постановою уряду.
«На сьогодні в державному бюджеті на 2019 рік передбачено 166 мільярдів гривень, з них 139 мільярдів — це дотації пенсій для цивільних, і 27 мільярдів підуть на виплати пенсій військовим», — заявив Рева.  
Нагадуємо: Поліція Закарпаття розшукала киянина який здійснив махінації з бюджетними коштами на суму понад 2 мільйони гривень Читайте також: На Закарпатті під час комплексу заходів «Перевізник» патрульні перевірили близько 2 000 авто

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...