Українські курорти облюбували гігантські тварюки зі щупальцями

23.08.2018 22:50 16 0
Українські курорти облюбували гігантські тварюки зі щупальцями
Українці почали публікувати в соцмережах фотографії моря в курортному селі Приморське Херсонської області. На них видно, що вода поруч з берегом в прямому сенсі слова кишить гігантськими медузами зі щупальцями, передає "Политека". Відповідний знімок опублікувала на своїй сторінці в Facebook користувач Олена Кабашна. Жінка наголосила, що аналогічна ситуація з медузами спостерігається також в Лазурному.
"Кажуть, що в такій кількості медузи гірше акул", — зазначила вона.
Жінка запропонувала українцям їхати відпочивати на інші курорти "без такої кількості шкідливих істот". Користувачі мережі відреагували в коментарях на "армію" медуз. Багато писали, що теж стали свідками цієї навали.
"18 серпня була в Лазурному - це жесть, медузи скрізь, навіть у проміжку між ними занурився і пече скрізь ще 5годин" "Ні, не монтаж, ми були на вихідних і медуз реально дохр*на!!! Я за все життя перший раз бачу їх у такій кількості, вони були, звичайно ж, але не так масово!!!" "Поїхали на вихідних, купатися не вийшло, їх було дууууже багато", — писали користувачі.
Деякі українці писали, що ситуація з медузами не настільки катастрофічна. Можна припустити, що кількість небезпечних істот біля узбережжя постійно змінюється в залежності від доби і місця відпочинку. Нещодавно в районі Бердянська був шторм – і медуз у величезній кількості викинуло на берег. Пляжі в прямому сенсі були усіяні медузами. Відпочинок багатьох українців був зіпсований. Гігантські медузи, досягають півтора метрів в діаметрі, лякають відпочиваючих і полюють на рибу пеленгаса і хамсу, якої повно на Азові. Нагадаємо, В Україні з’являться притулки для жертв домашнього насильства  
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...