Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Україна

Україна вдвічі хоче знизити тариф на транзит російського газу?

Новий тариф дозволить підвищити конкурентоспроможність української газотранспортної системи, упевнені в НКРЕКП

Нацкомісія з питань регулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) на засіданні у вівторок, 27 листопада, схвалила проект постанови про зменшення вдвічі тарифів на послуги транспортування газу для точок входу і точок виходу. Про це повідомила глава НКРЕКП Оксана Кривенко в Facebook.

“Сьогодні схвалили проект постанови НКРЕКП, який передбачає зменшення більш ніж удвічі тарифів на послуги транспортування газу для точок входу і точок виходу. Новий тариф дозволить підвищити конкурентоспроможність ГТС, відкрити нові можливості для газовидобувників і одночасно покрити всі операційні витрати оператора газотранспортної системи і забезпечити достатній рівень прибутку для капітальних інвестицій “, – зазначила Кривенко.

Глава НКРЕКП додала, що таке рішення є важливим продовженням державної політики в частині зміцнення енергетичної безпеки України “з урахуванням всіх викликів, які зараз стоять перед нашою державою”.

Тарифи на послуги з транспортування газу для всіх транскордонних точок входу в ГТС планують знизити в 2,1 рази – з $ 12,47 до $ 6,04 за 1 тис. Куб. м на добу (без ПДВ).

Тарифи для точок виходу будуть знижені в 1,5-2,1 рази.

НКРЕКП також має намір знизити тарифи УТГ на точку входу в ГТС для видобувних підприємств в 3,3 рази – з 296,8 грн до 89,02 грн за 1 тис. Куб. м на добу (без ПДВ).

Проект буде затверджений після громадських обговорень в грудні.

Нагадаємо, Поліцейські Ужгородщини встановили місцезнаходження мешканця Дніпропетровщини

Читайте також: До 16 години: контрабандистам на кордоні з Польщею подарували час

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...