Україна розгромила збірну Панами: вирішальний м’яч забиває закарпатець Булеца (ВІДЕО)

03.06.2019 22:30 249 0
Вже з перших хвилин стало зрозуміло, хто і як вестиме гру. Україна захопила контроль над м'ячем та почала проводити швидкі флангові атаки з величезною кількістю подач та прострілів – особливо з правого флангу, де виділявся Конопля. Поступово у нашої збірної почали виникати моменти: на 14-й хвилині Сікн замкнув навіс неточним ударом головою, а на 19-й Цітаішвілі спробував після верхової передачі забити в падінні через себе; Гео не влучив по м'ячу, однак сферу підхопив Конопля, метрів з 14-ти вистріливши вище воріт. Номінальні господарі матчу відкрили рахунок на 23-хвилині. Зробив це Сікан. Далі вже Булеца навісив з кутового на 41-хвилині, Сікан підправив, а Попов забив. Ще один гол залітає у ворота Панами на 45-хвилині і знову на вістрі атаки Сікан. Другий тайм почався з голу панамців, але далі уся гра була за українцями. На 83-хвилині своє слово взяв і Сергій Булеца, який відзначився у воротах Панами хорошим ударом з десяти метрів. У підсумку 4-1 і Україна гратиме в чвертьфіналі 7 червня проти збірної Колумбії. Відео: sport.uа https://youtu.be/nm5QJuPA58Q Нагадаємо, Масштабна акція протесту щодо розслідування смерті хлопчика, якого поранив у голову полісмен (НАЖИВО) Читайте також:На Закарпатті пройшла масштабна гірська велогонка “Javornik Race 2019” (ВІДЕО) Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram