Угорщина не згідна з політикою НАТО щодо України

25.05.2018 17:36 14 0
Угорщина не згідна з політикою НАТО щодо України
Угорщина направила генсеку Північноатлантичного альянсу Єнсу Столтенбергу офіційне звернення про перегляд політики Альянсу щодо України. Про це в п'ятницю, 25 травня, повідомляє Європейська правда з посиланням на підтвердження в штаб-квартирі НАТО.
Відзначається, що відповідний документ був схвалений на урочистому першому засіданні оновленого уряду Угорщини на чолі з Віктором Орбаном. Він носить назву Меморандум: Ініціатива створення нової політики НАТО щодо України.
Об'ємний документ був направлений з Будапешта до керівництва Альянсу і всіх держав-союзників. У ньому угорський уряд доводить, що "реформування України провалилося".
"Українська держава ослабла до такої міри, що тепер вона не здатна виконувати свої базові зобов'язання, в тому числі, забезпечувати верховенство права і здійснювати ефективне економічне, соціальне і політичне управління", - йдеться в документі.
Уряд Орбана також підкреслює, що Україна не досягла успіху, "незважаючи на безпрецедентний рівень політичної підтримки і фінансової допомоги". Також у документі йдеться, що Україна "становить небезпеку для сусідів".
На цій підставі Будапешт пропонує переглянути підтримку, яку НАТО надає Україні.
"Щоб зберегти стабільність у регіоні на східному кордоні Альянсу, НАТО повинна адаптувати свою політику щодо України в цих нових обставинах", - йдеться в документі.
При цьому звернення містить твердження про те, що Будапешт готовий відмовитися від усіх своїх звинувачень, якщо Україна не буде застосовувати мовну норму закону про освіту для національних меншин держав-членів НАТО (в тому числі - для угорської меншини на Закарпатті).
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...