Учителька із Виноградова стала однією з фіналістів премії "Global Teacher Prize Ukraine 2018"

15.08.2018 21:57 27 0
Учителька із Виноградова стала однією з фіналістів премії "Global Teacher Prize Ukraine 2018"
Список опублікували на “Освіторія Медіа”. Цього року переможець отримає 250 тисяч гривень, 1 рік безкоштовного навчання, поїде в березні 2019 року на Global Education & Skills Forum 2019 у Дубай, де познайомиться з найкращими вчителями світу та відомими людьми, що переймаються освітою. Отже, ТОП-50 педагогів за версією Global Teacher Prize Ukraine в алфавітному порядку:
  1. Андрійчук Оксана — Всесвітня історія, Історія України, Людина і світ, Правознавство, Художня культура; Новоград-Волинський, Житомирська область; Новоград-Волинський колегіум (ліцей №11)
  2. Бак Тетяна — Фізика; Бахмут, Донецька область; Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Бахмутської міської ради Донецької області
  3. Боднарюк Людмила — Мистецтво, Музичне мистецтво, Художня культура; Виноградів, Закарпатська область; Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8
  4. Бойко Наталія — Біологія, Географія, Екологія, Економіка, Природознавство; с. Годунівка, Яготинський район, Київська область; Лемешівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  5. Бойко Тетяна — Вчитель початкових класів; Бердичів, Житомирська область; Навчально-виховний комплекс “Школа-гімназія-ліцей” № 10
  6. Браташ Олеся — Українська мова і література; Добротвір, Львівська область; Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт Добротвора
  7. Бутурлим Тетяна — Українська мова і література; Ніжин, Ніжинський обласний педагогічний ліцей Чернігівської обласної ради
  8. Гайдученко Юрій — Зарубіжна література, Українська мова і література; Київ; НВК “Новопечерська школа”
  9. Гатальська Валентина — Англійська мова; Київ; Гімназія “Троєщина”
  10. Голоднюк Наталія — Англійська мова; Сміла, Черкаська область; Навчально-виховний комплекс “ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів — колегіум”
  11. Гопкало Любов — Фізкультура; с. Козачі Лагері, Херсонська область; Козачелагерська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  12. Горнюк Наталія — Хімія; Чернігів; Середня школа №16
  13. Григоренко Юлія — Англійська мова (початкова школа), Вчитель початкових класів; Решетилівка, Полтавська область; Решетилівська ЗОШ І ступеня
  14. Грицишин Марія — Українська література; Івано-Франківськ; Українська гімназія № 1
  15. Гутнєва Світлана — Англійська мова (початкова школа), Інформатика; Олександрія, Кiровоградська область; Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №15
  16. Жук Олександр — Інформатика, Інклюзія; Запоріжжя; Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат “Джерело”
  17. Зима Наталія — Хімія; Хмельницький; Технологічний багатопрофільний ліцей з загальноосвітніми класами ім. Артема Мазура
  18. Ільчук Тарас — Музика, Кларнет як спеціальний інструмент; Львів; ЛССМШІ ім. С. Крушельницької
  19. Кабакова Олена — Астрономія, Фізика; Енергодар, Запорізька область; Енергодарський навчально-виховний комплекс №5
  20. Климчук Маріанна — Музичне мистецтво, Англійська мова; с. Долішній Шепіт, Вижницький район, Чернівецька область; Долішньошепітський навчально-виховний комплекс
  21. Короід Тетяна — Класний керівник, Українська мова і література; Київ; Школа І-ІІІ ступенів № 78 Печерського району
  22. Кривко Наталія — Інформатика, Математика (середня школа); Полтава; Полтавська гімназія №33
  23. Ладовська Наталія — Вчитель початкових класів, Математика (початкова школа), Українська мова (письмо та читання) (початкова школа); Калуш, Івано-Франківська область; Калуська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7
  24. Лисич Олександр — Хімія; с. Чорнотичі, Сосницький район, Чернігівська область; Чорнотицька ЗОШ І-ІІІ ступенів
  25. Мельникова Діана — Українська мова і література; Київ; Середня загальноосвітня школа № 35
  26. Мироняк Оксана — Англійська мова; Охтирка, Сумська область; Охтирська гімназія
  27. Муращенко Олена — Вчитель початкових класів; Запоріжжя; Запорізький класичний ліцей
  28. Немировська Наталія — Українська мова і література; Гайсин, Вінницька область; Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4
  29. Олексишин Андрій — Інформатика; Львів; Спеціалізована середня загальноосвітня школа №18
  30. Офіцинська Ірина — Інформатика; Кривий Ріг, Дніпропетровська область; Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №114
  31. Пасічник Марія — Вчитель початкових класів; Хмельницький; Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21
  32. Петленко Юлія — Англійська мова, Англійська мова (початкова школа); Українка, Київська область; Гімназія — ЗНЗ І ступеня м. Обухова імені Володимира Мельника, Школа англійської мови “Excellence”
  33. Пирин Галина — Англійська мова, Німецька мова; Долина, Івано-Франківська область; Районний методичний кабінет управління освіти, молоді та спорту Долинської райдержадміністрації, Прикарпатський лісогосподарський коледж (сумісництво)
  34. Піллероа Мадан Андрій — Фізкультура, Фінансова грамотність, Основи бізнесу, Мій StartUp; Київ; Astor School
  35. Показій Антоніна — Алгебра, Геометрія, Класний керівник, Математика (середня школа); Макарів, Київська область; Макарівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей”
  36. Портяний Богдан — Географія, Правознавство; Горішні Плавні, Полтавська область; Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л. Бугаєвської
  37. Рудніцька Наталія — Зарубіжна література, Українська мова; Кам’янець-Подільський, Хмельницька область; Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа №17
  38. Савіцька Анна — Інформатика, Літературне читання (початкова школа), Українська мова (письмо + читання) (початкова школа); Червоноград, Львівська область; Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
  39. Слинчук Галина — Англійська мова; смт. Лугини, Житомирська область; Лугинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
  40. Слуцька Ірина — Інформатика; Шостка, Сумська область; Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1
  41. Слушний Олег — Інформатика, Математика; Вінниця; Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20
  42. Сокол Володимир — Вчитель початкових класів; Харків; НВК №106 ім. В. Кисіля
  43. Стельмах Світлана — Громадянська освіта, Правознавство, Історія України; Херсон; Херсонський академічний ліцей імені О. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті
  44. Тригуб Юлія — Англійська мова, Англійська мова (початкова школа), Німецька мова; Канів, Черкаська область; Канівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов
  45. Тутаєва Майя — Алгебра, Геометрія, Інформатика; с. Хмельове, Маловисківський район, Кiровоградська область; Хмелівське навчально-виховне об’єднання
  46. Хроменко Ірина — Зарубіжна література; Сміла, Черкаська область; Березняківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області
  47. Цильке Людмила — Вчитель початкових класів; Березне, Рівненська область; Березнівська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа
  48. Черкас Олександр — Інформатика, Українська мова і література; Київ; Середня загальноосвітня школа № 54
  49. Юдіна Наталія — Астрономія, Фізика; Полтава; Полтавська гімназія № 33
  50. Юрасова Ніна — Математика (середня школа); Київ; Середня загальноосвітня школа № 6
Global Teacher Prize Ukraine — це щорічна національна премія для вчителів — агентів освітянських змін. Її покликання — відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні.

Під час відбору ТОП-50 анкету кожного учасника перевірили три людини (асесори) у різних містах України. Вони оцінювали кожне з питань від 0 до 5 балів.

Всього на участь в конкурсі подали 1206 заявок, 81% яких – з великих міст, а із сіл, селищ та містечок - 19%. Більшість номінованих жінки – 90%, тобто на одного учителя припадає дев’ять учительок. Нагадаємо,  До уваги закарпатців: МОН продовжило прийом вступників у заклади профосвіти  
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...