У закарпатському медичному виші викрили схему підробки документів для здачі іспитів

30.12.2021 16:30 1304 0
У закарпатському медичному виші викрили схему підробки документів для здачі іспитів

У медичному вищому навчальному закладі на Закарпатті займалися підробкою документів, щоб здати іспити. Організатору виготовлення фальшивих паперів загрожує до 3 років обмеження волі. Всього за підробку документів до відповідальності притягнуто 26 осіб.

Як повідомляють у МВС, у червні 2021 року правоохоронці спільно з представниками Центру тестування при МОЗ виявили на екзамені осіб із підробленими паспортами.

У документи студентів, які хотіли обманним шляхом скласти іспит, були вклеєні фото людей, які прийшли складати екзамен. Наразі досудове розслідування завершено. Встановлено, що виготовленням підроблених документів займався 29-річний житель Хуста. Суд визначить покарання чоловіку - від 850 грн штрафу до 3-х років обмеження волі.

Серед підставних осіб, які незаконно здавали іспит, були інтерни, діючі лікарі та три викладачі вишу. Матеріали щодо 26 підозрюваних скеровано до суду. У повідомленні МВС назву навчального закладу не згадують, вказують лише, що він розташований в Ужгороді. За повідомленнями регіональних ЗМІ, йдеться про УжНУ. 

Експерти кажуть: навіть якщо на іспиті обманом вдасться отримати позитивну оцінку, під час роботи лікарем кваліфікацію доведеться підтвердити.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...