У Виноградові функціонує ресурсний центр Learning Hub (ФОТО)

28.10.2019 11:20 182 0
У Виноградові функціонує ресурсний центр Learning Hub (ФОТО)
Виноградівську ЗОШ №3 ім. Жігмонда Перені відібрали для участі у проекті Британської Ради «Школа як осередок соціальної згуртованості та стійкості у громаді». Таким чином Рада прагне підтримати реформу середньої освіти «НУШ». У рамках проекту облаштували Learning Hub – простір для взаємодії громади. Керівниця хабу – вчителька англійської мови Наталія Коложварі. Вона пройшла навчання у рамках проекту від Британської Ради та опанувала нові технології у навчанні. А зараз завдяки створеному TAG_Vynohradiv ділиться своїми знаннями з колегами. «Learning Hub покликаний об’єднати вчителів, учнів, батьків та активних громадян. І найкраще для цього підходить шкільна бібліотека. Адже це саме те затишне місце, де кожен охочий отримає не тільки інформацію, але й цікаві ідеї, поспілкується з однодумцями та дізнається про можливості реалізації задуманого» - зазначає завідувачка бібліотеки Виноградівської школи №3 Марина Хромей. У новоствореному хабі проводять тренінги для залучених вчителів на теми розвитку професійної майстерності, ключових умінь 21-го століття, соціально-важливих питань. А також працюють із жителями міста, навчаючи їх написанню соціальних грантових проектів на суму до 15 тис грн. А зовсім скоро хаб поповниться примірниками англомовної літератури, де кожен відвідувач може ними скористатися. Наразі у школі працюють над урізноманітненням хабу. Розмалювати шкільні коридори у тематиці Лондону приїхав художник із Ужгорода Андрій Гливка. До цього чоловік працював в Оноківцях та Великих Лазах. До фарбування стін залучили і дітлахів.
«Дітям я даю свободу вибору кольорів. Під час уроків працюю самотужки, а на перерві прибігають діти та хапають пензлі до рук. Думаю, це піде їм на користь. Таке дозвілля впливає на повагу до того, що вони зробили власними руками» – зазначив художник.
Подібний хаб успішно функціонує у с. Довге на Іршавщині. Тут дітей навчають програмуванню, фінансовій грамотності та організовують перегляд документальних фільмів. Окрім Закарпаття, подібні проекти реалізують у східних областях України. Основна їх мета: підтримати спроможність шкіл ефективно вести освітній процес та розвивати у молоді ентузіазм у сфері соціальної активності та згуртованості.

Тетяна Москаль

Нагадуємо, Троє закарпатців вводили в обіг фальшиві гроші (ФОТО) Читайте також: Правила не писані: ужгородським пішохідним мостом їздить транспорт (ВІДЕО)
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!