Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

У Виноградівській РДА обговорили питання роботи відділу ведення Державного реєстру виборців (ФОТО)

За наслідками наради інформацію доповідаючого взято до відома та дано ряд відповідних доручень.

Як повідомляється на сторінці “” у соцмережі Facebook, у райдержадміністрації обговорили питання роботи відділу ведення Державного реєстру виборців в напрямку інформування виборців

Як повідомляється на сторінці Виноградівської районної ради у соцмережі Facebook, сьогодні, 12 лютого за головування керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Вантюха відбулася робоча нарада про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації в напрямку інформування виборців про їх права та можливості.

“В ході наради начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Вікторія Бачкай інформувала, що з початку 2019 року на офіційному веб-сайті райдержадміністрації та в районній газеті «Новини Виноградівщини» висвітлено порядок та найбільш актуальні питання тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси”, – йдеться у повідомленні.

В соціальній мережі Facebook cтворено сторінку «Відділ ведення Державного реєстру виборців», де постійно розміщуються матеріали для виборців інформаційного характеру. Ще у 2018 році виготовлено та надіслано для розміщення органам місцевого самоврядування настінні плакати формату А3 про шляхи перевірки виборцями своїх персональних даних, внесених до Державного реєстру виборців.

Також керівник апарату зазначив, що інформаційно роз’яснювальна робота у відділі ведеться належним чином, адже це дозволило значно збільшити кількість запитів щодо включення до Державного реєстру виборців, сформованих через веб-ресурс «Кабінет виборця» складає на 59,6%.

Окрім того, в ході наради розглянуто та обговорено ряд постанов Центральної виборчої комісії , а саме: « Про затвердження на 2019 рік середніх норм видаткі територіальних та дільничних виборчих комісій з місцевих виборів на підготовку і проведення позачергових, повторних, проміжних, перших та додаткових місцевих виборів»; «Про затвердження Вимог до програмно-технічного комплексу інформаційно-аналітичної системи «Вибор Президента України» Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Вибори» окружної виборчої комісії з виборів Президента України»; «Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 4 березня 2014 року №31».

Нагадуємо, Ужгородців просять запастися водою: водопостачання припинять, через планове проведення ремонтних робіт (ПЕРЕЛІК ВУЛИЦЬ)

Читайте також: Великий Березний у вогні: менше ніж за добу в смт трапилися дві пожежі (ФОТО)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...