У Верховній Раді зареєстрували новий законопроект про штрафи за перевищення швидкості

13.10.2020 16:22 58 0
У Верховній Раді зареєстрували новий законопроект про штрафи за перевищення швидкості

В парламенті зареєстрували законопроект № 4194, яким пропонують віддавати половину від суми штрафів за перевищення швидкості у містах місцевій казні.

Нардепи пропонують встановити, що 50% надходжень від штрафів за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі в межах відповідного населеного пункту, спрямовуватимуться до доходів відповідного місцевого бюджету. За словами авторів законопроекту, зміни стимулюватимуть місцеву владу встановлювати системи автоматичної фото-, відеофіксації ПДР.
“У населених пунктах буде відбуватись зниження порушень правил дорожнього руху, зростання безпеки на дорогах, а надходження від сплати адміністративних штрафів дадуть можливість місцевій владі розширювати систему та покращувати інфраструктуру населених пунктів”, – йдеться у пояснювальній записці до документу.
Читайте також: Трагедія на Черкащині: школярка загинула під колесами автомобіля брата (ВІДЕО) Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...