У України в Європі мало друзів і погана репутація

14.05.2018 14:26 24 0
У України в Європі мало друзів і погана репутація
Україна має небагато прихильників серед держав-членів Євросоюзу через поганий імідж держави на Заході, повідомляє УНН Про це сказав глава представництва ЄС в Україні Хью Мінгареллі під час спеціальної спільної зустрічі з Іванною Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, передає кореспондент УНН.
"Тільки кілька країн реально підтримують Україну. Більшість держав-членів ЄС хочуть не псувати своїх відносин з Росією через Україну, Грузію чи Молдову. Це є реальністю, і я збрешу, якщо скажу вам, що більшість країн-членів підтримують Україну", - зазначив посол.
За його словами, незначна підтримка з боку європейських партнерів обумовлена ​​хибним уявленням про Україну в Європі.
"Це так тому, що імідж вашої країни в ЄС просто жахливий, і далеко не всі люди на Заході знають, якою насправді є Україна. Що це - велика країна з 40 мільйонами жителів, найбільша держава на Європейському континенті, що знаходиться в серці європейського континенту, яка виробляє ракети, супутники та двигуни для літаків, з кращими землями в Європі, фантастичним туристичним потенціалом і трудовими ресурсами, які готові працювати за 200 доларів на місяць. Якби в ЄС більше людей знали про цю реальність, у мене немає сумніву, що в вас було б більше друзів. Люди в ЄС є друзями Росії, тому що вони люблять Достоєвського, Прокоф'єва, Толстого. Вони підтримують Росію, тому що вірять, що це добре для їх бізнес-інтересів. Якби вони знали, що у них є можливість встановити дуже глибокі і тісні зв'язки з багатою країною, яка називається Україна, без сумніву, ви б мали набагато більше країн, що підтримують вас в ЄС ", - сказав він.
"Кожен раз, коли тема України піднімається в Європі - це завжди стосується негативного аспекту: корупції, Чорнобиля, війни, проституції. Ви не побачите обговорення одного з багатьох позитивних аспектів цієї країни. Отже, великою проблемою є комунікація", - підкреслив Мінгареллі. Нагадаємо, В Ужгороді відбудеться традиційний фестиваль меду і вина «Сонячний напій» (Анонс)
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...