У TikTok повернувся небезпечний челендж: дітей масово госпіталізують

03.09.2021 04:50 1518 0
У TikTok повернувся небезпечний челендж: дітей масово госпіталізують

Діти знову почали ковтати капсули з гелем для прання на камеру й публікувати. Це роблять у рамках Tide Pod Challenge із TikTok.

 

"Щомісяця до лікарні госпіталізують 15-20 дітей, які випили агресивну речовину. Мають опіки ротової порожнини, стравоходу, шлунково-кишково тракту. Таке враження, ніби печія. Коли люди починають запивати водою, пече в стравоході. Інколи виникає блювання. Найгірше в цьому те, що обпечений стравохід набрякає, а коли заживає, стає набагато вужчим. І людина потім не може нормально їсти", - розповів голова Всеукраїнської спілки парамедиків Ярослав Вус, передає ТСН.

За словами медика, з першими симптомами потрібно їхати до найближчої лікарні, а не намагатися промити шлунок самотужки. Біль доволі сильний, тому діти не можуть приховати скоєного.

Tide Pod Challenge був популярним у TikTok ще 2018 року. Потім тренд минув, але знову повертається.

 

"Дитина робить так тому, що це хайп: її покажуть по телевізору, однолітки скажуть: "Вааау". Дитина наче промовляє: "Зверніть увагу". Щоб такого не було, треба будувати близькі стосунки з дітьми, щоб вони довіряли батькам і могли вільно спілкуватися", - сказала сімейна психологиня Анастасія Тарасова.

В американському штаті Оклахома 20 липня помер школяр, який повторив небезпечний челендж Black Out із TikTok.

Хлопець затягнув навколо шиї ремінь і знепритомнів. Його госпіталізували. Помер у лікарні за кілька годин. Ім'я та вік загиблого не розголошують.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...