У Тячівській громаді посилили карантин

26.03.2021 11:42 123 0
У Тячівській громаді посилили карантин

Дистанційне навчання учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Тячівської міської територіальної громади продовжили до 2 квітня.

Також на території громади запроваджують нові додаткові протиепідемічні заходи, — це повідомляють на сайті Тячівської громади.

"До 2 квітня 2021 року включно продовжено дистанційне навчання учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти та призупинено відвідування закладів дошкільної освіти Тячівської міської територіальної громади", — йдеться у повідомленні.

Також заборонили на території Тячівської міської територіальної громади проведення масових релігійних заходів за участю більше однієї особи на 10 м2 площі будівлі (храми, молитовні будівлі, культові споруди, тощо) або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі).

Читайте також: 15 закарпатців померли за добу від коронавірусу: оновлена статистика Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...