У Тячеві провели тренінг для авторів проектів Громадського бюджету

04.10.2018 19:27 25 0
У Тячеві провели тренінг для авторів проектів Громадського бюджету
4 жовтня у конференц-залі спорткомплексу «Спортивна арена Тячів» відбувся тренінг для авторів проектів Громадського бюджету Тячівської ОТГ спільно з координатором Західноукраїнського ресурсного центру Зоряною Стоцько, - розповідає tyachiv.
Захід було організовано за підтримки  Програми «U-LEAD з Європою». Тячівську ОТГ в числі дев’яти було відібрано у конкурсі серед ОТГ Західної України для запровадження бюджету участі, який був оголошений Західноукраїнським ресурсним центром. Завдяки фахівцям ЗУРЦ відібрані громади отримують експертно-консультаційний супровід та іншу підтримку у процесі впровадження бюджету участі. Такий інструмент, як Громадський бюджет, стає дедалі популярнішим в Україні, оскільки підвищує спроможність жителів громад  самим приймати рішення, куди витрачати частину місцевого бюджету, щоб поліпшити життя громади. Під час зустрічі Зоряна Стоцько детально розповіла присутнім про основні етапи впровадження Громадського бюджету, вимоги щодо проектних пропозицій, про те, як готувати та подавати проекти Громадського бюджету, розробляти їх кошторис, проводити серед мешканців міста агітацію за свої проекти задля того, щоб за них проголосувало якомога більше громадян, та стежити за їх реалізацією.
Після теоретичної частини автори представили ідеї своїх проектів. Нагадаємо, У Виноградові провели акцію до дня захисту тварин (ФОТО)  

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...