Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

“У такому стані не живуть”: син привіз виснажену матір до лікарні у комі 3 ступеня (ФОТО 18+)

Відповідну публікацію на своїй сторінці у соцмережі Facebook зробив лікар Дніпропетровської обласної клінічної лікарні Петро Давиденко.

“Ось кажуть: лікарі черстві, неупереджені, до пацієнтів відносяться сухо і без співчуття … І ми вже втратили надію когось переконати в зворотному. Та й пост не про це, а про те, що навіть нас іноді може шокувати ситуація, в якій опиняються пацієнти, які до нас потрапляють.
Вчора у відділення поступила літня жінка. Її привіз син (це підкреслюю). Стан, в якому ми її виявили, складно описати, він взагалі не піддається здоровому глузду. “На порозі смерті”. Буквально. В тому сенсі, що ТАК не живуть, стан повного виснаження, кома 3 ступеня … Які б виправдання не придумували рідні цієї жінки, прийняти і зрозуміти це не можна. Середньовіччя в окремо взятій квартирі.
Тепер банальність: будьте уважні до тих, хто найбільш вразливий. Про який взагалі прогрес може йти мова, поки такі дикі ситуації можливі. Ми просто тупцюємо на місці. Догляд і увага – це базові потреби, не лишайте своїх близьких цього, так само як і права на гідну старість”, – йдеться у повідомлення.

Нагадуємо, Курс долара на 4 квітня змусить рахувати кожну копійку

Читайте також: Інтерпол на Закарпатті: на чопському кордоні неспокійно? (ФОТО)


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...