У Сваляві хочуть відновити забутий міст через Латорицю (ФОТО)

29.05.2021 19:50 282 0
У Сваляві хочуть відновити забутий міст через Латорицю (ФОТО)
Міст, який з’єднує між собою два береги річки Латориця, свого часу був чи не найпопулярнішим маршрутом, яким свалявчани мали змогу значно скоротити дорогу до траси. Тепер же перехід становить близько 5-7 км, об’їжджаючи «кругом» по трасі через село Голубине або за транспортним мостом у Сваляві по аварійній дорозі. Пішохідний міст зруйнований на 90% і потребує значного ремонту.
Останній ремонт, який був зроблений за кошти власника ресторану «Затишок» протримався недовго. Вандали познімали дошки, які були замінені на нові, й відтоді ремонтом мосту ніхто не займався. Хочеться, аби влада звернула увагу і на цю частину міста, адже наближається літо, і люди змушені переходити через річку безпосередньо по каміннях та через потік води. Чи зручно це? Не думаю, – стверджує небайдужий житель Сваляви.
[gallery ids="408849,408850,408853,408855"]

ДЖЕРЕЛО

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Закарпатській ОДА повідомили про готовність відновленого міжнародного аеропорту “Ужгород” Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...