У сусідній із Закарпаттям Румунії хворих на Covid-19 евакуюють до Угорщини (ВІДЕО)

15.10.2021 11:54 319 0
У сусідній із Закарпаттям Румунії хворих на Covid-19 евакуюють до Угорщини (ВІДЕО)

Угорщина вирішила прийняти понад півстоні пацієнтів з коронавірусом з Румунії до своїх відділень інтенсивної терапії. Про це заявив у середу міністр закордонних справ Петер Сійярто.

Угорський міністр зазначив про "надзвичайно серйозну ситуацію" з поширенням Covid-19 у Румунії.  Угорщина погодилася приймати тяжкохворих пацієнтів для інтенсивного лікування в Сегеді та Дебрецені.

Криза в Румунії з кожним днем загострюється.  Коронавірусу в Румунії настільки набирає обертів, що країну внесли до "червоного списку" в Угорщині. Лікарні вже не здатні приймати нових хворих, а медики працюють у екстремальних умовах. 

6 жовтня канал PRO TV зробив приголомшливий репортаж з лікарень, де показав трагічну реальність, з якою щодня стикаються медичні працівники та пацієнти. За добу було виявлено 15 037 нових хворих, померли 252 людини, серед них 17-річна учениця художньої школи та 32-річна вагітна жінка.

У зв'язку з переповненням лікарень  надзвичайно велика кількість пацієнтів потребує кисневих масок. Багато з них знаходяться на ліжках, розміщених просто у коридорах, або сидять на стільці, в очікуванні поки не звільниться вільне місце. Усі операції відкладені на найближчі 30 днів по всій країні, і лікарні не приймають нових пацієнтів. З цього правила є лише два винятки: якщо мова про надзвичайну ситуацію або якщо у вагітної жінки починаються пологи.

Минулого тижня 1556 пацієнтів перебували у реанімації, серед яких 22 пацієнти - неповнолітні. Румунські ЗМІ зазначають, що кількість людей, які готові отримати вакцину, помітно зросла за останні дні.

 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...