Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

У сусідній із Закарпаттям області за новими правилами уже розмитнено 150 авто

Нагадаємо, акції протесту «євробляхерів» почалися з нуля годин 25 листопада.

Після двох днів блокади з боку «євробляхерів», шарпанини та паління шин, у вівторок, 27 листопада, рух транспортних засобів через пункти пропуску на кордоні з Польщею розблокували, пише Дзеркало Закарпаття.

Пункти пропуску через державний кордон працюють у звичному режимі.

Нагадаємо, акції протесту «євробляхерів» почалися з нуля годин 25 листопада. Власники автомобілів на єврономерах виступали проти нових правил розмитнення їхніх автомобілів, які, зокрема, передбачають грошову заставу.

Зараз власники цих автомобілів уже потроху починають розмитнювати їх за новими правилами. Начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук розповів журналісту «ВЗ», що станом на 12.00 середи, 28 листопада, уже розмитнено 150 авто.

«У нас довго запрягають, але потім швидко їдуть, — пояснив таку незначну цифру Левко Прокіпчук. — Очевидно, такого валу одразу не буде. Але він буде нарощуватися поступово. Думаю, ще не всі розуміють порядок нового розмитнення. Проводимо роз’яснювальну роботу, аби люди орієнтувалися, як їм привести документи до ладу і оформити свої транспортні засоби. До нас уже зверталися різні громадські організації, аби ми провели брифінг чи навчання, щоб роз’яснити членам цих організацій, яким чином декларувати ці авто. Ми вже провели декілька брифінгів для різних громадських організацій».

Нагадаємо, Відповідь на звинувачення Коритнянської сільської ради (ФОТО)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...