У Росії зареєстрували першу в світі вакцину від коронавірусу

11.08.2020 12:53 173 0
У Росії зареєстрували першу в світі вакцину від коронавірусу

Президент Володимир Путін повідомив, що першу вакцину від коронавірусу зареєстровано в Росії. Про це він заявив на нараді з членами уряду, передає "Інтерфакс"

"Знаю, що вона працює досить ефективно, формує стійкий імунітет, повторюю: пройшла всі необхідні перевірки", - сказав Путін.

 Також міністр охорони здоров'я РФ Михайло Мурашко заявив, що випробування вакцини показали високу ефективність і безпеку препарату. 

"У всіх добровольців виробилися високі титри антитіл до Covid-19. При цьому ні в кого з них не відзначено серйозних ускладнень імунізації", - сказав він.

 Відзначається, що вакцина буде вироблятися Центром імені Гамалії і російською компанією "Біннофарм". За словами Мурашка, зараз триває відпрацювання технічних регламентів для масштабування виробництва на майданчиках низки російських виробництв. Нагадаємо, на кінець липня в світі 139 вакцин перебували на етапі доклінічних досліджень, а 25 вже досліджуються клінічно, 6 із яких максимально наблизилися до практичного застосування і перебувають на 3-й стадії випробувань.

Джерело

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...