Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Надзвичайне

У річці під Києвом знайшли труп відомої столичної правозахисниці

Вона особисто вела справу за фактом загибелі своєї сестри

Юрист Ірина Ноздровська, яка зникла в Києві минулої п’ятниці, убита. Вона особисто вела справу за фактом загибелі своєї сестри, яку збив на машині п’яний водій Дмитро Россошанський. Про це повідомив на своїй сторінці в Фейсбуці користувач Сергій Василишин.

Раніше Ноздровська домоглася того, що Апеляційний суд Київської області не випустив вбивцю за амністією. Тому друзі юриста вважають, що їй так помстилися за принциповість. Вбивця її сестри був наркоманом і племінником судді.

Щоб привітати з можливим звільненням вбивцю, “в суд приїхали його дружбани, у яких на лобі можна прочитати всі статті кримінального кодексу. У свої 20 з хвостиком, він мав уже всі наркоманські хвороби: цирози, гепатити, енцефалопатії та купу інших принад, спокійно міг скористатися законом “Про амністію”, вийти на свободу і впевнено продовжувати свою кримінальну кар’єру “, – написала тоді у себе в Фейсбуці юрист.

Суд апеляційної інстанції врахував порушення КПК, які допустив суд першої інстанції, після чого вбивцю залишили в СІЗО. Потім, за даними журналістки Анни Молчанової, Ноздровській стали погрожувати подільники і родичі наркомана. З цього приводу було навіть відкрито кілька кримінальних справ. А потім юрист зникла. Мати Ірини повідомила, що та виходила останній раз на зв’язок в п’ятницю о 17:00. А через годину трубку вже не брала.

Пізніше інформацію про смерть правозахисниці підтвердив глава профспілки МВС Ілля Ківа. За його словами, труп жінки знайшли в одній з річок в Київській області. За попередніми даними, її скинули з моста в річку, передає 112.

Зараз йдуть слідчо-оперативні дії. Правоохоронці на даний момент встановлюють всі обставини події. Родичі були сповіщені про смерть жінки. У неї залишилася неповнолітня дочка.

За матеріаами: https://vesti-ukr.com/

Реклама
Реклама