У Польщу на заробітки: для кого відновлять видачу віз

01.05.2020 07:24 43 0
У Польщу на заробітки: для кого відновлять видачу віз
Наразі, у початковий період, видаватимуть тільки візи для виконання сільськогосподарських і садівничих робіт. Про це повідомляється на урядовому сайті Польщі.
"Повідомляємо, що з 4 травня консульські установи в Україні відновлюють видачу віз. У початковий період будуть прийматися тільки документи з метою отримання віз для виконання сільськогосподарських і садівничих робіт, а також міжнародних перевезень. У зв'язку з цим від 30 квітня заявники, які мають відповідні підтверджуючі документи про виконання сільськогосподарських і садівничих робіт, а також міжнародних перевезень, можуть зареєструватися для подачі документів на візу в електронній системі e-konsulat", - йдеться в повідомленні. 
Інші візи поки видаватися не будуть, навіть незважаючи на наявність актуальної реєстрації і всіх необхідних документів. Як пише видання Money.pl, механізм працевлаштування в Польщі під час карантину узгоджений дипвідомством країн.
"Вдалося розробити механізм, який дозволяє працівникам з України абсолютно безпечним способом отримати роботу в Польщі. У цій справі досягли угоди консульські служби Польщі в Україні, а також кілька міністерств", - йдеться в повідомленні.
Також наголошується, що такий крок є відповіддю на багаторазові заклики польських роботодавців і працівників з України. Оскільки обидві сторони просили про можливість працевлаштування громадян України на сезонних роботах. Нагадуємо, Уряд має намір допомогти ФОПам, які мають дітей до 10 років https://pershij.com.ua/uriad-maie-namir-dopomohty-fopam-iaki-maiut-ditei-do-10-rokiv/ Читайте такожСоціологи провели ряд досліджень щодо ставлення українців до карантину, найпоширеніших страхів і змін, які відбулись у їхньому житті. Ось деякі результати: 29% громадян виходять з дому по кілька разів на день, і тільки 11% намагаються взагалі не покидати оселі
БУДЬТЕ В КУРСІ З “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...