У Польщі з'явилася петиція з проханням впускати українців без карантину

08.07.2020 21:03 1381 0
У Польщі з'явилася петиція з проханням впускати українців без карантину
Про це йдеться у відповідній петиції.
"Закликаємо повернути Україну у перелік країни, з яких прибуття (у Польщу - ред.) повітряним судном не буде зобов'язувати пасажирів відбувати 14-денний карантин", - йдеться у петиції.
Автори петиції також закликають скасувати положення розпорядження Ради міністрів Республіки Польща від 2 липня, у якому змінюється перелік країн, про який йдеться у попередньому розпорядженні уряду від 30 червня.
"Запис (відносно України - ред.) має ознаки дискримінації осіб за громадянством і не має нічого спільного з протидією епідемії COVID-19, є положення ксенофобського характеру, що порушує права людини та суперечить добросусідським відносинам", - наголошується у петиції.
Так, звертають увагу автори петиції, громадяни України, які прибули літаками 1 та 2 липня, могли не проходити карантин. У той же час, з 3 липня його мають проходити у Польщі лише громадяни України та інших країн за межами Європейського Союзу. У той час як інші громадяни Європейського Союзу, у тому числі Польщі, що прибувають у країну з України тим самим транспортним засобом, не зобов'язані проходити обов'язковий карантин. Зазначається, що дискримінація особливо стосується родин, де подружжя, що має різне громадянство і раніше знаходилися в одних і тих же місцях, після перетину кордону Польщі мають бути розділені для проходження карантину. Згідно з інформацією на сайті, петиція була створена 7 липня і станом на сьогодні набрала 460 голосів.

ДЖЕРЕЛО

Читайте також: Громадяни України, плануючи поїздку за кордон, можуть перевірити інформацію про можливість в’їзду за декількома онлайн-сервісами https://pershij.com.ua/ukraintsi-mozhut-pereviryty-mozhlyvist-v-izdu-za-kordon-za-kilkoma-servisamy-spysok/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Теги: Медицина
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...