У Польщі «мрець» прокинувся в холодильнику моргу і повернувся на вечірку

24.09.2018 08:15 24 0
У Польщі «мрець» прокинувся в холодильнику моргу і повернувся на вечірку
Правоохоронні органи Польщі розслідують рідкісний інцидент — п'яний чоловік, у якого була констатована смерть, «воскрес» у морзі і повернувся на вечірку. Історія сталася на півдні Польщі в місті Семяновице-Сльонську. Перехожі звернули увагу на чоловіка, який лежав без свідомості на вулиці. Прибув на виклик лікар констатував смерть, викликану сильною алкогольною інтоксикацією. В результаті тіло 31-річного Кшиштофа Новака було доставлено в місцевий морг. Вночі охоронець закладу почув грюкіт і стогони, які лунали з холодильника.
«Коли охоронець витягнув ящик, щоб перевірити джерело шуму, він був у повному шоці. Він побачив чоловіка, який тремтів від холоду і просив ковдру», - пише портал patrztu.news.
Після виходу з камери «воскреслий» чоловік відігрівся, відмовився від госпіталізації і вирішив повернутися на вечірку до друзів. Для медика, який зробив помилку, історія завершилася підозрою в профнепридатності. Тепер його чекає судовий розгляд. Нагадуємо, Нові деталі ДТП з Іваном Поповичем: донька артиста розповіла про стан батька
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...