У поліції розповіли, що робитимуть на дільницях з виборцями без масок

05.10.2020 13:15 74 0
У поліції розповіли, що робитимуть на дільницях з виборцями без масок

Поліцейський вірить у те, що українцям достатньо пояснити, що захисні маски потрібні у місцях скупчень людей.

Голова Національної поліції України Ігор Клименко розповів, що правоохоронці не будуть силоміць виводити українців, які прийдуть голосувати без захисних масок. Про це він розповів в інтерв'ю виданню РБК-Україна. Журналіст запитав, хто буде контролювати на дільницях, щоб виборець заходив у захисній масці. Клименко відповів: "Спільно з членами комісії поліція і місцеві органи влади, звичайно". У нього запитали, чи буде поліція силоміць виводити виборців без масок з територій дільниць.
"Ні. Ми цього не допустимо, ми працюємо виключно на профілактику. Останні півроку показали, що ми досягаємо більшого, коли просто пояснюємо громадянам, що треба дотримуватись певних правил", - розповів він.
Нагадаємо, раніше заступник міністра охорони здоров`я України Віктор Ляшко заявив, що осіб без захисних масок пускатимуть на виборчі дільниці, але після цього поліція притягатиме таку особу до адміністративної відповідальності.
"У випадку, якщо людина відмовляється одягнути маску на рота і ніс, то її все одно треба допустити до здійснення свого виборчого права, але за таким процесом як і людину з ознаками ГРВІ. Проте після здійснення свого виборчого права, особа без маски повинна нести адміністративну відповідальність за порушення чинного законодавства, відвідуючи громадську будівлю, якою є виборча дільниця", - розповів Ляшко.
Читайте також: Є поранені: мукачівець влаштував стрілянину у громaдському місці (ФОТО) Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...