У Мукачівському соцзахисті розповіли про "жінку-плювачку" на інвалідному візку

04.05.2018 12:59 81 0
У Мукачівському соцзахисті розповіли про "жінку-плювачку" на інвалідному візку
Обурення мукачівців в місцевих ФБ спільнотах  набирає обертів: " Не має такого бути в центрі міста. То голі ходять то плюються це просто жах"  - прокоментувала користувач Наталия Гукливская "Все частіше зустрічаються такі бомжі шо страшно ходити в місті, для людей ніякого захисту!!!!" - пише Татьяна Волох "Я бачила сьогодні цю жінку, за яку ви пишете... Це абсурд, що протягом певного часу нема ніякого реагування з боку правоохоронних органів..." - зауважила Оксана Кречковська Ситуацію щодо жінки, яка порушує громадський спокій мукачівців та гостей міста, а зокрема обпльовує людей прокоментували у місцевому управлінні праці та соцзахисту населення. Роз’яснення щодо ситуації з жінкою в інвалідному візку, яка вдається до хуліганських дій та ображає перехожих оприлюднили на сторінці в соцмережі.
  Зазначається, що наразі, працівники  управління не мають повноважень та законних підстав втручатися в ситуацію і вживати заходів щодо її влаштування в інтернат.
"Попри пересування у візку, це молода працездатна жінка, яка може ходити. У неї є близькі родичі. Відомо, що жінка перебувала тривалий час в Угорщині. Торік, місцева міграційна служба поновила їй паспорт громадянина України з відміткою «без місця реєстрації». Фахівці УПСЗН ще в лютому 2018 року розшукали рідного брата жінки. Утім, чоловік зрікся її і не висловив бажання спілкуватися. Відомо, що в поліції є офіційно зареєстровані скарги на поведінку даної особи. Це дозволить вжити певних заходів щодо притягнення її до адміністративної відповідальності. Примусово позбавити волі й ізолювати особу без вагомих на те підстав, чи піддати примусрвому медичному обстеженню - заборонено чинним законодавством України." - йдеться у повідомленні.
Водночас наголошується, що дана жінка – працездатна і вміє самостійно пересуватися. Крім того, у неї є близькі родичі, які мають певну відповідальність за її дії.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в центрі Мукачева розгулював голий чоловік
Також  Перший  писав про згубне дозвілля мукачівської молоді 

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...