Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Ексклюзив

У Мукачівській РДА відзначили День місцевого самоврядування (ФОТО)

7 грудня - день працівників місцевого самоврядування, які несуть відповідальність за добробут жителів територіальних громад.

Відзначити своє професійне свято у приміщенні Мукачівської райдержадміністрації зібралися сільські та селищні голови, депутати районної та селищних рад, секретарі, землевпорядники сільських, селищних рад, окремі керівники підприємств, установ та організацій району, працівники виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації.

Відкрили захід привітанням від в. о. голови Мукачівської РДА Іллі Токаря, голови районної ради Івана Михайла та Голови асоціації сільських та селищних голів Івана Мошака. Керівництво району наголосило на важливій ролі місцевих громад у системі державного управління.

“Працівники органів місцевого самоврядування – це струмочки, які течуть в одну річку та впадають в одне море. Якщо у Вас все добре, то добре всій Україні. Дякую за те, що Ви є, за плідну працю та старання. Наснаги та розвитку на благо ваших громад”, – привітав присутніх голова райради Іван Михайло.

За багаторічну сумлінну працю з нагоди свята подякували та нагородили почесними грамотами кращих працівників органів місцевого самоврядування Мукачівського району. Доповнили урочисту частину композиціями вокальні дуети “Марілія”, “Персона Грата” та вихованці районного будинку культури. У вишиванках із запальним танцем виступив хореографічний колектив смт. Кольчино.

Місцеве самоврядування – найбільш наближена до людей гілка влади, адже саме до них звертаються зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями мешканці населених пунктів. І від їх професіоналізму, досвіду та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної територіальної громади.

 

 

 

 

 

Тетяна Москаль

Нагадуємо, Кінотеатр у Мукачеві: як змінився вигляд будівлі за 90 років (ФОТО)

Чиайте також: В Ужгороді на деяких вулицях буде тимчасово ускладнено рух

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...