У Мукачеві змагаються за Кубок Закарпаття з флорболу (ФОТО, ВІДЕО)

20.11.2021 18:58 713 0
У Мукачеві змагаються за Кубок Закарпаття з флорболу (ФОТО, ВІДЕО) У Мукачеві змагаються за Кубок Закарпаття з флорболу (ФОТО, ВІДЕО) У Мукачеві змагаються за Кубок Закарпаття з флорболу (ФОТО, ВІДЕО) У Мукачеві змагаються за Кубок Закарпаття з флорболу (ФОТО, ВІДЕО) У Мукачеві змагаються за Кубок Закарпаття з флорболу (ФОТО, ВІДЕО) У Мукачеві змагаються за Кубок Закарпаття з флорболу (ФОТО, ВІДЕО)

Вже цієї суботи, у спортивній школі відбувся кубок Закарпаття з флорболу серед діток та юніорів.

Змагання розпочались сьогодні о 9.00 на базі СОК ДЮСШ та триватимуть весь дань. Всього за першість змагаються 9 команд з різних міст Закарпаття, зокрема з Жденієва, Мукачева та Сваляви.
Чотири команди Ю15 та п’ять команд Ю12.
Флорбол схожий на хокей, гравці зключкою, але без ковзанів та роликів, а замість шайби у них спеціальний пластиковий м’яч, вагою 23 грами.
Вперше у флорбол тут зігралив 2015 році, згодом була заснована команда «Chosen», тоді двоє ентузіастів Сергій Собран та Ігор Вейкало активно взялися розвивати цей вид спорту на Закарпатті.
Зараз у команді 15 гравців, більшість з них є тренерами, навчають флорболу підростаюче покоління. 4 роки тому створили дитячий флорбольний клуб ««Alive», в Мукачеві його відвідує 45 дітей. Щосереди флорболисти займаються в Мукачівській ДЮСШ, кажуть тут є всі необхідні умови, а найважливіше - майданчик зі спеціального спортивного покриття.

Читайте також:

Теги: Спорт
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...