Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

У Мукачеві встановили “інструкції” про те, як правильно фотографуватися біля сакур (ФОТО)

На вулиці Федорова щороку першою в країні квітне так звана «шалена» сакура. Цьогоріч почала квітнути вже наприкінці лютого.

Як повідомляє прес-служба Мукачівської міської ради, таблички встановили біля найстаршої сакури Закарпатті, на найдовшій алеї сакур Закарпаття та біля «шаленої» сакури, яка квітне першою в Україні. Туристичні показчики оглянули міський голова Андрій Балога та президент регіональної туристичної організації Федір Шандор й запросили гостей відвідати столицю закарпатської сакури – місто Мукачево.

“Наразі саме в Мукачеві знаходиться найдовша алея сакур на Закарпатті – на вулиці Ужгородській. Довжина квітучої алеї – 1 371 м. Її висаджено у 2013 році. Тут загалом 252 дерев японської вишні”, – йдеться у повідомленні.

Також саме в Мукачеві росте найстаріша сакура Закарпаття – на вулиці Сеченова. У 20-тих роках минулого століття прем’єр-міністр Чехословаччини надав розпорядження ботанікам, ландшафтникам та іншим, зробити з Закарпаття парк центральної Європи. Найстаріша на Закарпатті, висаджену у 1926 році й досі милує око містян.

Нагадуємо, Поліцейські вполювали сутенера, який організував масажний салон “з бонусами” (ФОТО)

Читайте також: Їздити українськими потягами стає небезпечно? Невідомий пограбував та зґвалтував 14-річну дівчину просто у вагоні

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...