У Мукачеві відмовилися від обласних коштів на реконструкцію ДЮСШ

27.09.2018 10:00 53 0
У Мукачеві відмовилися від обласних коштів на реконструкцію ДЮСШ
Нагадаємо, під час 12 сесії обласної ради 26.07.2018 року, депутати підтримали запит Інгрід Туріс щодо виділення коштів із обласного бюджету для проведення ремонтних робіт із ліквідації тріщини чаші басейну у спорткомплексі ДЮСШ м. Мукачева і направити його до обласної державної адміністрації.
"Через чисельні звернення Мукачівців, депутатський корпус області погодився виділити 400.000 грн. з обласного бюджету на початок ремонтних робіт із ліквідації тріщини чаші басейна спорткомплексу ДЮСШ, аби якомога швидше відновити діяльність даного об’єкта. Сподіваємось, що сучасне керівництво міста Мукачево цивілізовано підійде до вирішення згаданих проблем і, нарешті працюватиме в унісон з обласною адміністрацією на благо закарпатців", - повідомила після сесійного засідання 26 червня Інгрід Туріс.
Учора, 26 вересня, під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Мукачівської міськради стало відомо, що Мукачево відмовляється від згаданих коштів. Нібито, через те, що їх не встигоють освоїти. Проти даного рішення під час засідання комісії проголосували лише двоє мукачівських обранців - Олег Казибрід та Тетяна Кіш. прокоментував член постійної депутатської комісії  з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Олег Казибрід.
"Облрадою було виділено 400 тис. грн. субвенції в місцевий бюджет з цільовим спрямуванням на реконструкцію ДЮСШ, кошти звичайно не покривають усі роботи, які потрібні для реконструкції, але івідмовлятись від них не розумно. Міська влада вкотре показує відношення до містян і до бюджету, вважаючи міський бюджет своїм особистим гаманцем, самовільно вирішуючи, як витрачати кошти і які кошти приймати, які не приймати. Це звичайний гонор, мовляв "нам від Москаля подачок не треба". Це не є поведінкою розумної людини і господарника, яка вболіває за своє місто, це поведінка дитини, яка образилась. А щодо ДЮСШ, то хочу нагадати, що під натиском декількох депутатів, як міської так і обласної рад, були передбачені кошти у розмірі біля 5 млн. грн. на реконструкцію ДЮСШ, виготовлений проект перебуває на експертизі і я думаю, що з наступної весни повинні б були початись роботи", - зауважив Олег Казибрід.
Водночас, слід зазначити, що на початку серпня поточного року стало відомо про те, що в Мукачеві подано на експертизу проекти щодо реконструкції ДЮСШ та “Станції юних техніків”. Нагадуємо, у Мукачеві протестували проти закриття термального басейну ДЮСШ

Пізніше, долю СОК ДЮСШ вирішували на громадському обговоренні в Мукачеві

Читайте також: Продаж ДЮСШ? У Мукачеві може зникнути останній державний спорткомплекс

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...