У Мукачеві відбудеться турнір з боксу, організований клубом «Ром-Спорт»

30.08.2021 11:34 538 0
У Мукачеві відбудеться турнір з боксу, організований клубом «Ром-Спорт»

3-4 вересня 2021 року в Мукачеві у приміщенні спортивного клубу «Рукавичка» пройде регіональний та міжнародний турнір з боксу, присвячений VI річниці заснування боксерського клубу «Ром-Спорт».

У турнірі візьмуть участь близько 140 спортсменів з Угорщини, практично всіх районів Закарпаття та різних регіонів України – Києва, Полтави, Білої Церкви, Тернополя, Івано-Франківська, Львова, Самбора, Стрия, Хмельницького. 

Клуб «Ром-Спорт», який діє в Мукачеві шість років поспіль – єдиний в Україні ромський боксерський клуб. Заснував його Йосип Фека, колишній чемпіон України з боксу, який став тренером. Спортсмен почав займатися боксом в мукачівському клубі «Рукавичка», був перспективним, неодноразово перемагав у змаганнях, про його досягнення знали і в Україні, і за кордоном. Кар’єру в боксі Йосип покинув, підкорившись волі матері – вона не пускала його боксувати. Тоді відкрив спортзал у себе вдома. 

Тепер Йосип Фека тренує близько 12-15 дітей. Заняття проводить після роботи, а грошей за тренування не бере. Серед його вихованців уже є призери України. А щорічні змагання з боксу, які організовує клуб «Ром-Спорт», постійно розширюють масштаби і географію.

Турнір, присвячений шостій річниці клубу, проводиться за підтримки Федерації боксу міста Мукачева, Мукачівської міської ради, Ради спортивних товариств Мукачева та організації з допомоги дітям-сиротам Orphan's Promise.

Читайте також:

Теги: Роми Спорт
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...