Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

У Мукачеві відбудеться апеляційний суд над місцевим злочинцем: прокуратура домагається зміни способу покарання

Прокуратура домагатиметься призначення реального позбавлення волі наркоторгівцю з Мукачева.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області, прокуратура області оскаржила вирок Мукачівського  міськрайонного суду стосовно 22-річного мукачівця, якого визнано винним у торгавлі метамфетаміном (ч.1 ст.307 КК України) та засуджено до 4 років позбавлення волі, проте, відповідно до ст. 75 КК України, звільнено від відбування покарання з випробувальним строком 2 роки.

“У судовому засідання прокурором доведено, що обвинувачений,  упродовж 2018 року, декілька разів збував метамфетамін. Проте, незважаючи на тяжкість скоєного злочину та суспільну небезпеку, яку він становить – судом необгрунтовано звільнено обвинуваченого від реального покарання”, – йдеться у повідомленні.

У апеляційній скарзі прокуратура наголошує на невідповідності призначеного покарання судом першої інстанції тяжкості кримінального правопорушення та особі засудженого, також акцентує увагу на безпідставності призначення умовного терміну обвинуваченому.

Відтак, прокуратура просить скасувати вирок суду першої інстанції в частині звільнення обвинуваченого від відбування покарання з випробуванням на 2 роки та призначити реальне покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки.

Нагадуємо, На Закарпатті розширять перелік сіл, що входять до «малого прикордонного руху» зі Словаччиною

Читайте також: Страшною смертю за дивних обставин загинув чоловік в Ужгороді

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...