У Мукачеві триває громадське обговорення щодо перейменування вулиці на честь почесного громадянина

29.08.2018 11:00 36 0
У Мукачеві триває громадське обговорення щодо перейменування вулиці на честь почесного громадянина
Як повідомили в Управлінні комунальної власності та архітектури, обговорення проводять на підставі розпорядження міського голови («Про проведення громадського обговорення» № 362 від 21.08.2018 р.), а також з метою забезпечення врахування громадської думки.
Обговорення триває протягом 2-х місяців (з дати публікації інформаційного повідомлення), до 22 жовтня 2018 року. Формою проведення громадського обговорення є громадські слухання. Організатором проведення громадського обговорення визначено управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради.
Мова про перейменування вулиці Борканюка Олекси на вулицю Мички Золтана.
Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення приймаються у письмовій формі за фактичною адресою місцезнаходження управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради: м. Мукачево, пл. Духновича Олександра, 2 та на електронну пошту [email protected] до 21 вересня 2018 року. Письмові пропозиції (зауваження) обов’язково повинні містити прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи (найменування юридичної особи, громадської організації) та адресу (місцезнаходження) особи, яка її подає.
Також зазначається, що протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) Управління комунальної власності та архітектури узагальнить результати та підготує звіт, який буде оприлюднений на офіційному веб-сайті Мукачівської міської ради до 05 жовтня 2018 року.
Олександра Клімова
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...