Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

У Мукачеві судитимуть за незаконний гральний бізнес адміністратора грального закладу

Адміністраторка також пояснювала гравцям порядок отримання доступу до незаконних азартних ігор та в загальному забезпечувала роботу грального закладу.

За процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області адміністратору грального закладу, що незаконно діяв у м. Мукачево, оголошено про підозру в умисному зайнятті гральним бізнесом (ч.1 ст. 203-2 КК України).

 Як встановлено в ході досудового  розслідування, підозрювана, умисно, з метою отримання прибутку, без передбаченого законом дозволу, з невстановленими слідством особами організувала функціонування інтерактивного клубу (з маскуванням під Інтернет-клуб) для проведення азартних ігор на комп’ютерних симуляторах.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області , у  так званому Інтернет – клубі, діяли 8 ігрових комп’ютерів для «клієнтів» та робочий комп’ютер адміністратора, через які, з використання окремих інтернет ресурсів, всім бажаючим надавався доступ до азартних ігор.

Наразі триває подальше досудове розслідування, яке здійснює слідчий відділ УСБУ в Закарпатській області під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області.

Нагадаємо, Ужгородська міська рада 13 грудня збереться на сесію

Читайте також: “Платиш або не полюєш!” – на Закарпатті заборонено полювати не сплачуючи аліментів

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...
Попередня публікація: