У Мукачеві представили виставку «Срібна Земля» Сергія Лакатоша

24.09.2018 14:25 12 0
У Мукачеві представили виставку «Срібна Земля» Сергія Лакатоша
Днями член молодіжної організації регіонального осередку Національної спілки художників України Сергій Лакатош представив у Мукачеві персональну виставку під назвою «Срібна Земля», передає "zido". Зазначається, що це друга персональна виставка митця, перша відбулася на початку року в Ужгороді. Зі слів митця, нинішня експозиція камерна, вміщає порівняно невеличку кількість робіт, але саме такою її художник і замислював.
«Ідея виставки проста – я давно хотів зробити в Мукачеві експозицію, приурочену виключно рідному містові. Але я хотів організувати виставку в особливих умовах, камерних, а не в просторих залах, тому довго шукав місце, яке би пасувало задуму. Зрештою коли знайшов, поговорив із власниками і таким чином ми організували експозицію», – розповів митець.
Усі роботи створені виключно для виставки, працював над ними митець упродовж місяця-двох, порівняно недовго, бо задум уже був, ідея давно визріла. На роботах Сергія – архітектура Мукачева, краєвиди міста. Кольорова палітра спеціально витримана художником в в сріблясто-світло-сірих тонах, які відповідають темі виставки. Живописні роботи виконані акрилом на полотні.
 «Це свого роду свіжий висновок із пережитого й побаченого, це новий погляд на Мукачево», – додав Сергій Лакатош.
Виставка Сергія Лакатоша триватиме протягом місяця, до 20 жовтня 2018 року.

Нагадуємо, Суд відсторонив президента Молдови від посади

Читайте також: Ужгородському лісгоспу підтвердили сертифікацію

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...