Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

У Мукачеві поліцейські проводять зустрічі зі школярами та родинами-опікунами

Школярам двох навчальних закладів міста нагадали права і обов’язки, які покладені на них.

Співробітники Мукачівського відділу поліції Марина Ільтьо та Мар’яна Захарова взяли участь у щорічній нараді, яка відбулась у міській раді з батьками-опікунами та представниками будинків сімейного типу. Поліцейські зазначили, що у таких сім’ях виховується 125 дітей-сиріт та тих, які позбавлені батьківського піклування. Прийомним батькам розповіли про нововведення у законодавстві, яке регулює такі соціальні відносини, нагадали про відповідальність, яку вони несуть щодо виховання і догляду за дітьми, які перебувають під їхньою опікою. Окрім того, майор поліції Мар’яна Захарова повідомила про можливості вступу на навчання до вузів системи МВС дітей, які закінчують середні навчальні заклади.

Також поліцейські провели профілактичні зустрічі зі школярами 6-7 класів Мукачівської гімназії та ЗОШ №11. Правоохоронці нагадали їм про Правила дорожнього руху яких вони повинні дотримуватись, будучи пішоходами, велосипедистами чи пасажирами авто. Під час уроку полісмени розповіли про види відповідальності дітей, норми поведінки у навчальному закладі та вдома.

Подібні зустрічі на правову тематику зі школярами навчальних закладів Мукачева проводитимуться й надалі для більш тісної співпраці поліції з молоддю та популяризації професії поліцейського.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Нагадаємо, Визнали винним: Едгара Бішко звинуватили у вбивстві Михайла Глеби

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...