Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

У Мукачеві мають намір значно підняти тарифи на вивезення сміття

Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, що надаються ТОВ «АВЕ Мукачево», вже оприлюднено.

Зокрема, ТОВ «АВЕ Мукачево» пропонує до встановлення наступні тарифи на вивезення твердих побутових відходів:
1. для населення на одного мешканця в будинках комунального сектору з розрахунку норми утворення ТПВ у розмірі – 23,90 грн./місяць (з ПДВ).
2. для населення на одного мешканця в будинках приватного сектору з розрахунку норми утворення ТПВ у розмірі – 25,15 грн./місяць (з ПДВ).
3. для населення в будинках приватного сектору за один 120 л. контейнер у розмірі – 88,13 грн./місяць (з ПДВ).
4. для населення з розрахунку вартості за 1 м³ ТПВ у розмірі – 166,26 грн./м³ (з ПДВ).
5. для підприємств, організацій, фізичних та юридичних осіб з розрахунку вартості за 1 м³ ТПВ у розмірі – 202,91 грн./м³ (з ПДВ).
6. для бюджетних установ з розрахунку вартості за 1 м³ ТПВ у розмірі – 182,33 грн./м³ (з ПДВ).
7. для підприємств, організацій, фізичних та юридичних осіб з розрахунку вартості за 1 м³ великогабаритних відходів у розмірі – 368,40 грн./м³ (з ПДВ).
8. для населення з розрахунку вартості за 1 м³ великогабаритних відходів у розмірі – 355,68 грн./м³ (з ПДВ).
9. для бюджетних установ з розрахунку вартості за 1 м³ великогабаритних відходів у розмірі – 368,40 грн./м³ (з ПДВ).
10. для населення з розрахунку вартості 1 м³ ремонтних відходів у розмірі – 280,65 грн./м³ (з ПДВ).
11. для бюджетних установ з розрахунку вартості 1 м³ ремонтних відходів у розмірі – 290,40 грн./м³ (з ПДВ).
12. для підприємств, організацій, фізичних та юридичних осіб з розрахунку вартості 1 м³ ремонтних відходів у розмірі – 290,40 грн./м³ (з ПДВ).
13.для населення за один спеціалізований мішок з логотипом підприємства (120л.) у розмірі – 26,00 грн./шт. (з ПДВ)

Водночас, опубліковано і структуру тарифу на послуги з вивезення ТПВ та структуру тарифу на послуги з вивезення великогабаритних та ремонтних відходів.
Крім того, зазначено, що періодичність вивезення ТПВ із майданчиків загального користування – щоденно; приватних будинків – не менше одного разу на тиждень; бюджетних установ та інших споживачів – згідно укладених договорів.

“Враховуючи реалії сьогодення, кон’юнктуру ринку, виникла необхідність здійснити зміну діючих тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, яке обумовлене стрімким зростанням паливно – енергетичних ресурсів на 34%, в діючих тарифах пальне (дизель) – 20,83 грн. за 1 літр, на даний час – 27,91 грн. (без ПДВ); цін на електроенергію на 20%, із 1,99 грн./кВт*год. до 2,39 грн./кВт*год.(без ПДВ); розміру мінімальної заробітної плати на 16,3%, із 3 200,00 грн. до 3 723,00 грн.; вартість складування та захоронення ТПВ на 153,8%, із 11,31 грн./м. куб. до 28,70 грн./м. куб. (без ПДВ). Разом з тим збільшились витрати по договірним відносинам із постачальниками запчастин, мастильних матеріалів, шин, вартість проведення ремонтних робіт автомобільного парку підприємства та інше.Вищеперераховані фактори є основними складовими тарифу.”, – обгрунтовує підняття тарифу ТОВ «АВЕ Мукачево».

Маємо зазначити, що наразі діючий тариф затверджений рішенням виконавчого комітету Мукачівської міської ради № 104 від 10.04.2018 року є наступним:

Також, слід зауважити, що мукачівці можуть взяти участь у обговоренні питання зміни тарифів на послуги вивезення побутових відходів на території Мукачева на офіційному сайті Мукачівської міської ради.

Разом із цим, зауваження та пропозиції просять подавати письмово за адресою 89600, вул. Тімірязєва, 78, м. Мукачево, Закарпатська обл. (офіс ТОВ «АВЕ Мукачево») чи електронною поштою office.mukatshewo@ave.ua.

Саша Клімова

Нагадаємо : Боротьба з наслідками стихії: лісівники Рахівщини розчищають ліс від завалів

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...